Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Navi + sluchawka bluetoothinterkom - co i jak?
Autor Wiadomość
bobek11 
azymut
jozin

Wysłany: 2014-07-12, 08:43   

dzięki Koledzy po 2 dniowych zmaganiach chyba dam sobie spokój, szkoda :-/
jeszcze zadzwonię w poniedziałek do serwisu midlanda/Allana , ale pewnie to nic nie da

tikotka
Maestro GPS

Wysłany: 2014-07-12, 11:54   

wojtek1234321 napisał/a:
Czyli tak jak było pisane wyżej są to chyba tak jakgdyby urządzenia "odbiorcze".
Obrazowo ujmując to tak jak byś chciał połączyć dwie wtyczki "żeńskie" lub "męskie"....

Dokładnie to samo tłumaczyłem Koledze - nawigacja mimo że wygląda bardziej jak telefon, niż jak słuchawka BT, to pełni właśnie rolę "słuchawki". Parować nawi ze słuchawką, to mniej więcej jak parować ze sobą dwie zwyczajne słuchawki BT (większość modeli nie umożliwi takiej operacji). Są oczywiście nawigacje, z dodatkowym profilem A2DP "wyjściowym", ale nie ma takich modeli wiele.

bobek11 
azymut
jozin

Wysłany: 2016-05-06, 13:38   

witam koledzy -ten holerny temat tej nawigacji dalej mnie meczy ,ma ktos moze doświadczenie może by sie dało jakąś słuchawkę --BLUETOOTH SPAROWAĆ Z TYM MODEKOM MX2
cokolwiek by nie trzeba bylo lączyc nawigacji z kaskiem motocyklowym kablem -a zeby komunikaty z nawi słyszeć :-/
link do opisu http://pdaclub.pl/Sprz%C4...reeway-mx2.html

no_taki 
Maestro GPS

Wysłany: 2016-05-06, 17:03   

na przykład:
http://www.spidersweb.pl/...9-recenzja.html

https://mediamarkt.pl/komputery-i-tablety/nadajnik-odbiornik-bluetooth-xx-y-btt009

mariobros 
Waypoint

Wysłany: 2016-06-28, 18:51   

Mam ten sam problem tylko z innym interkomem.
W MX2 trzeba wybrać nie "Paruj" tylko "Szukaj".
Przy wybieraniu "Paruj" też miałem ekran z odliczaniem 60 sekund i domyślnym PINem 8888 i nic się więcej nie działo.
W interkomie jest domyślny PIN 0000.
W MX2 niby jest możliwość zmiany PINu - na ekranie BT wchodzę w Ustawienia, klikam ikonkę klawiatury, jest napisane "Zmień PIN", wpisuję 0000 albo jakikolwiek, ale po kliknięciu na "Paruj" dalej pokazuje, że domyślny PIN jest 8888.

Natomiast kiedy zamiast "Paruj"wybierzemy "Szukaj" interkom zostaje znaleziony, potem po zaznaczeniu go i kliknięciu środkowej ikonki z prawej (nie wiem co oznacza) pojawia się kółko postępu, następnie pojawia się "Advanced Audio Distribute Service".
I już myślałem, że jestem w domu, ale po zaznaczeniu tego i kliknięciu w bodajże pierwszą ikonę z prawej strony wyskakuje komunikat "failed to activate a2dp service".

Czyli nie będzie działać?
Czy coś źle robię?

Odpowiedz do tematu