Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Nokia 330 / PD-12 Problem z automapą
Autor Wiadomość
nokiapd12
azymut

Wysłany: 2014-08-13, 12:47   Nokia pd-12

Witam.
Na wstępie chciałbym się przywitać, ponieważ jest to mój pierwszy post, więc witajcie! Jestem posiadaczem noki Pd-12, do niedawna miałem na niej pewnie działającą auto mapę (za każdym razem się włączała) o wersji bodajże 5.3.6 (jakoś tak), bardzo stara. "Kupiłem" na chomikuj mapę europy 6.16 - instalkę i zgodnie z tym poradnikiem http://www.my-navia.pl/pr...t=32484&start=0 zainstalowałem na nowej i sformatowanej 4 gb karcie sd. I tu pojawia się problem : Odpalam navi włączam nawiguj i auto mapa nie za każdym razem się odpala powiedzmy tak raz na trzydzieści odpali się auto mapa (potem działa bezbłędnie) ale częściej jednak nie odpala pokazuje się komunikat cannot run application. Czy da się to jakoś tak ogarnąć żeby jednak częściej się włączała ? Pozdrawiam

[ Dodano: 2014-08-14, 13:51 ]
Nikt nic nie wie jak rozwiązać mój problem ?

patrick94 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2016-01-13, 19:05   

Witam serdecznie posiadam Nokie PD-12 i na mam z nią problem, po zainstalowaniu z mynaviexpert wersji AutoMapa_6.19_1512_EU_Final_Cracked a dokładniej wybrałem sobie dany obszar europy, po ustawiałem sobie wszystko już w am i czekałem spokojnie pod oknem aż złapie sygnał aż tu nagle usłyszałem jakby złapała lub zgubiła sygnał i dźwięk błędu a oto co w nim było napisane :

Fatal Application Error
Aplication __wceAm.exe has performed an illegal operation and will be shut down. If the problem persists, contact the program vendor
Program : __wceAm.exe
Exception: 0x80000002
Address:0092AE78

oczywiście po zatwierdzeniu am się wyłączyła i nie wiem czy to może też było spowodowane tym, że bateria była już na wyczerpaniu czy to po prostu przypadek ?

Proszę o pomoc, dzięki pozdrawiam ;)

jestem_ktoś 
Maestro GPS

Wysłany: 2016-01-13, 19:39   

Może tu: http://www.my-navia.pl/vi...0&postorder=asc coś znajdziesz

patrick94 
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2016-01-13, 19:46   

Niestety nie widzę tam żadnej konkretnej opcji... mogę wejść do pulpitu windy za pomocą klikania w settingach w jedno miejsce ale to nie o to chodzi no i na poprzedniej wersji wszystko było ok.. 6.18 i na tej samej karcie pamięci.. dodam też, że podmieniałem ikony na te z wersji 6.18.

EDIT:: A jednak, spróbowałem przez windowsa bez pośrednio uruchomić AM-a i jest o dziwo ok po złapaniu sygnału nic nie wywala teraz tylko pytanie jak zrobić jakiś pulpit do tego albo coś..

[ Dodano: 2016-01-13, 20:05 ]
Rozwiązałem Swój problem mianowicie :

Przez przypadek wyłączyłem nawi i uruchomiłem ponownie i zostawiłem na chwilkę nic nie klikając(oprócz wyboru języka i potwierdzeniu tych pierdół o licencji.. I WSZYSTKO JEST OK po prostu nie trzeba klikać w ikonkę nawigacji w menu głównym tylko poczekać aż AM samo się odpali :)

jacekp1313 
Maestro GPS
NavitelT700+NaviExpe

Wysłany: 2013-06-21, 07:00   

Sprawdź, czy karta nie jest zabezpieczona przed zapisem.
Zdarzało się -że przy wkładaniu do urządzenia przesuwała się blokadka (do jednej karty musiałem użyc taśmy klejącej - zasuwka była tak luźna)

Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 2018-09-24, 12:05, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu