Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: kuleszag
2008-09-23, 13:46
do Admina .........tudzież Moderatorów
Autor Wiadomość
7dziadek 
Waypoint

Wysłany: 2008-09-23, 11:59   do Admina .........tudzież Moderatorów

dot. tematu " Akira i dwa pytania " http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?p=38175
troszeczkę nieładnie że dwaj Panowie tak odpowiedzieli i na dodatek zamknęli temat :oops:

Chociażby z racji mojego wieku należałoby mieć więcej wyrozumiałości choć powiem strzeże że szukałem wcześnie a także później odpowiedzi na forum i nie znalazłem ...być może że właśnie ze starości no ale cóż ..... na to rady niema :cry:
Ostatnio zmieniony przez harry 2008-09-23, 13:18, w całości zmieniany 2 razy  

kuleszag 
Navi Expert

Wysłany: 2008-09-23, 12:56   

Nie bardzo rozumiem Twoje rozgoryczenie...tym bardziej, że wiek nie jest tutaj usprawiedliwieniem, a poza tym telepatycznie raczej trudno stwierdzić kto ile ma lat...
Ale do rzeczy....

Po pierwsze: Pytasz o rzeczy, które wielokrotnie były wałkowane na forum i może je uznać za abecadło tutejszej społeczności. Większość początkujących użytkowników nawigacji zdawała te pytania, a odpowiedź na nie była udzialana x razy.

Po drugie: Dla osób zaczynających swoją przygodę z nawigacją został utworzony dział z najczęściej zadawanymi pytania (tzw. FAQ), o czym pisał kolega Harry, gdzie można znaleźć odpowiedzi na większość pytań "żółtodzioba" (bardzo pieszczotliwe określenie, sam kiedyś byłem żółtodziobem, któż nim nie był...)

Po trzecie: jeśli masz problemy w korzystaniu z forum (wyszukiwarki) poproś o pomoc w domu kogoś rodziny (siostrzenicę?), znajomych... Brak wiedzy to nie grzech.

Po czwarte: Jak dłużej pobędziesz na forum, to sam stwierdzisz, że są tu sami życzliwi i służący pomocą Koledzy i Koleżanki.

Proponuję więcej dystansu do problemu, a ten z pewnością się rozwiąże, czego Ci bardzo życzę :-)

Pozdrawiam serdecznie.

harry 
Maestro GPS
Szukaj-czytaj-pytaj

Wysłany: 2008-09-23, 13:14   

7dziadek napisał/a:
troszeczkę nieładnie że dwaj Panowie tak odpowiedzieli i na dodatek zamknęli temat
Witaj dziadku, odpowiadam po kolei:
1. Odpowiedzieliśmy uprzejmie i wg naszych doświadczeń wyczerpująco; na jakie pytanie nie otrzymałeś właściwej odpowiedzi?
2. Nie rozczulaj się nad swoim wiekiem - jest tu wielu Twoich równolatków i nie stękają...
3. Nie szukałeś później na forum - a napewno nie zaglądałeś do FAQ; jeśli (bez obrazy) nie wiesz o co chodzi to: http://www.my-navia.pl/index.php?c=47
FAQ to inaczej "często zadawane pytania"
4. jak wyżej - np.: http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?p=4918
5. Temat został zamknięty ponieważ został wyczerpany

To jest grupa dyskusyjna a nie pogotowie czy telefon zaufania; trudno po raz niewiadomo który opisywać problem paska kiedy odpowiedź na to akurat pytanie padła na forum i na dodatek rozwiązanie zostało podane w FAQ.
Zapraszam serdecznie do choćby poprzeglądania forum, albowiem nie znasz dnia ani godziny kiedy siostrzenica poprosi o dalszą pomoc... :mrgreen:

Pozdrawiam, harry

7dziadek 
Waypoint

Wysłany: 2008-09-23, 13:42   

Moj post usunięto :oops: a Wasze pozostały ....... nie pozostaje mi nic innego jak pożegnać to forum .............nie lubię być PNG "persona non gratta "
Proszę Admina o skasowanie mojego konta '

Miłego dnia !
--
P o z d r a w i a m

kuleszag 
Navi Expert

Wysłany: 2008-09-23, 13:44   

Przestań biadolić... Bo całość zaczyna być żałosna.
Admin posprzątał także moje posty i tak być powinno.

chris_m
guru
-od podpierania muru

Wysłany: 2008-10-31, 17:44   

jestem zapóźniony makabrycznie w postowaniu a nade wszystko w czytaniu
...ale jak widzę dokopałem się wreszcie do nielichego horroru
:shock:

gdzieś tu mniej więcej na podobne kopyto swego czasu zagajałem:
wyjątkowo w wyjątkowych sytuacjach i takichże samych wyjątkowych okolicznościach podpowiedź z nawet oklepanym a i wyliniałym od używania linkiem można jak najbardziej rzucić....

ujmy to nam z pewnością nie przyniesie a jak się rzekło wyjątkowe sytuacje i tak zdarzają się właśnie wyjątkowo aczkolwiek można je spotkać nawet w naszym forumowym światku

....zmęczenie materiału zdarzyć się może każdemu z nas...a dziadkowi (...czy babci) tym bardziej :roll:

---
zresztą nie byłoby reguły gdyby nie było od niej wyjątków :idea:
i tak myślę jest prawidłowo.
...no a w pozostałych sprawach, czyli tych właśnie jak najbardziej podchodzących pod regułę (czytać: "spod znaku leniwca pospolitego") trzymajmy sztamę i dajmy odpór najeżdźcom 8-)

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi