My Navia Strona Główna
FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload

Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum
Regulamin oraz opis zmian w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2012-05-04, 13:21
Navio 510 AW i programy nawigacyjne
Autor Wiadomość
danekRS 
azymut

Wysłany: 2012-11-03, 09:55   

O właśnie! O taką paczkę by mi chodziło, lecz niestety tak jak napisałem większość linków z Igo jest nieaktywna :-( . Tak samo ten co podałeś zbyszekr. Może ktoś ma coś takiego i wrzuci na jakiegoś chomika, albo inny serwer?

Anteck
azymut

Wysłany: 2012-11-05, 22:58   

Na tym Warezie podanym wyżej jest paczka z Igo, wystarczy użyć szukajki z hasłem 'Igo+Android'

Posiadam również 510AW i mam aktualnie problem z nadajnikiem GPS, aplikacja GoClever (zaktualizowana) nie znajduje pozycji startowej i zwraca komunikat "Czekan na GPS". Aplikacja YPGS Satellites podaje odczyty 28-24-19-6-7-17-12 (w warunkach domowych). Google Maps też nie podaje lokalizacji tylko komunikat "Waiting for location". Czy ktoś ma wiedzę o co w tym chodzi?

Co do map to testowałem emape pod Androida w tym urządzeniu i nie mogłem uruchomić żadnej wersji. Niedługo sprawdzę Igo o ile rozwiąże problem z GPS-em

Edit. Wykonałem reset urządzenia do ustawień fabrycznych i teraz programy wcale nie znajdują satelity np. w GPS test. :/
Edit2. GPS znalazł lokalizację w programie GpsFix Deluxe, emapa od GoClever również złapała sygnał. Chyba powinno już wszystko dobrze działać.

karolrybnik
Waypoint

Wysłany: 2013-02-23, 14:18   Witam

Czy któremuś z szanownych forumowiczów udało się odpalić automapę na tym badziewiu? Krew mnie już zalewa :/

psgols
Waypoint

Wysłany: 2013-06-04, 11:02   

automapa aam-app-1.4.1.0178 instaluje sie bez probemu ale uruchomić się nie daje, od razu wywala błąd i system ją zamyka

Odpowiedz do tematu