Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2015-12-02, 09:44
Becker 7926 / 7927 odblokowanie, programy nawigacyjne
Autor Wiadomość
jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2013-02-23, 14:08   

Jest demokracja i możesz sobie wgrywać, co tylko chcesz. I co według opisu będzie działać na Twoim urządzeniu

sat
młodszy inspektor GPS

Wysłany: 2013-02-23, 14:47   

Liczyłem na większa pomoc,pierwszy panel jest za duży, nie widać logo Becker,a z logo mapamap nie startuje..

jacekp1313 
Maestro GPS
Navit.T700+NaviExpert

Wysłany: 2013-02-23, 14:49   

sat napisał/a:
pierwszy panel jest za duży
Foto napisał/a:
Menu 480x272

Większa pomoc:
przeszukałem ZA CIEBIE forum i proponuję przeczytanie ze zrozumieniem wątku "Becker 7926 - start z SD"

Możesz też wybrac dowolny panel (na Twoją rozdzielczość) i uruchamiać go skryptem z postu http://www.my-navia.pl/viewtopic.php?p=69950#69950 (przerobionym - zamiast wceam wskaż w pliku mnavdce.mscr plik exe od panelu)

[ Dodano: 2013-02-23, 15:02 ]
P.S. Dyskusja wydzielona z wątku "Menu Blue na Mio, Medion, Navigon, Becker"

wifi20 
Waypoint

Wysłany: 2013-03-09, 16:28   

Becker 7927 – jak zainstalować inne oprogramowanie

Podejrzewam że jest jeszcze wielu użytkowników Beckera 7926 / 7927, a nie wszyscy spośród nich potrafią go sobie samodzielnie skonfigurować. Dlatego powracam raz jeszcze do tematu i przedstawiam tu kompletną konfigurację. W zestawie znajdują się następujące pakiety:
iGO8 – w wersji 3.2.7138
iGO Primo 1.1 – 8.5.11.161797
Medion GoPal 5.0 – 76169
MN5.0 – oryginalny dla Beckera, a w zasadzie tylko opis i wyposażenie w celu dostosowania oryginalnej karty z mapami Beckera do współpracy z pozostałymi pakietami
AutoMapa – też tylko dodatkowe wyposażenie i opis. Sam program dostępny jest na wielu forach i jeżeli jest odblokowany, nie ma problemów z uruchomieniem. A nie zamieszczałem ze względu na rozmiary.

Poza tym jest jeszcze Firmware do Beckera 7927, jeżeli ktoś potrzebuje (na stronach Beckera już niedostępne)
Jak również Start44 – oprogramowanie umożliwiające startowanie tych wszystkich pakietów.

W oddzielnym pakiecie znajduje się hasło do rozpakowania poszczególnych pakietów.

Pakiety zawierają kompletne oprogramowanie, już skonfigurowane i przetestowane pod Beckerem. Również mapy, ale tylko PL, CZ, D, i nie te najnowsze, ale nie o to chodzi. Te można sobie gdzie indziej odszukać.

Opis budowy i sposobu instalowania znajduje się przy pakietach.

Link
http://dfiles.eu/files/tf0di1gij

Hasło
brzoza

Życzę powodzenia.

Uwaga końcowa.
Download jest dość duży. Jeżeli ktoś szuka tylko metody na uruchamianie dodatkowych programów a z instalowaniem oprogramowania poradzi sobie sam, tutaj znajdzie wszystko co potrzebne wraz z opisem.
Ostatnio zmieniony przez wifi20 2013-03-10, 09:52, w całości zmieniany 3 razy  

jestem_ktoś 
Maestro GPS

Wysłany: 2013-03-09, 18:00   

Trochę bez sensu - ściągnąć plik z linkami a potem ściagac oddzielnie pliki i oddzielnie hasło...
Czyli trzy ściągania po to, by mieć pakiet oparty o podmiankę pliku mnavdec.exe (są skrypty rozwiązujące sprawe głosu i braku pamięci)

wifi20 
Waypoint

Wysłany: 2013-03-09, 20:14   

@jestem_ktoś

Tak, zgadza się. Trochę to skomplikowałem. Chodziło mi o to aby bardziej ukryć właściwą treść. Inaczej automaty przeszukujące internet wywalają upload w ciągu kilku dni. Mimo że nie zamieściłem tam nic niedozwolonego – przestarzałe już nieco oprogramowanie, ale dla odwiedzających Forum wciąż jeszcze cenne. Aktualnych map nie zamieściłem. Pozostawiłem to do decyzji samych zainteresowanych: szukać dalej albo zaopatrzyć się u producenta.

Tak jak zapowiedziałem, ma to być kompleksowe rozwiązanie wszystkich bolączek dla tych którzy nie mają doświadczenia w tej dziedzinie.
Kto szuka tylko metody na uruchamianie różnorodnego oprogramowania w prosty sposób, a z dopasowaniem programów poradzi sobie sam – istnieje ciągle jeszcze link na wątku
link do strony
Według tej metody rozbudowałem BE7927 jednemu z moich znajomych i używa tego już trzeci rok.

Odpowiedz do tematu