Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Peiying PY-GPS6005 - problemy z dzialaniem/uruchomieniem
Autor Wiadomość
kameleon7
azymut

Wysłany: 2012-08-12, 18:46   peiying 6005

Witam
Kupilem urzadzenie Peiying 6005. Problem polega na tym ze na jakiejkolwiek mapie urzadzenie wylacza sie (stan uspienia) po 10 minutach. Nawet jak jest podlaczone zewnetrzne zasilanie.
Czy ktos mi pomoze w rozwiazaniu tego problemu?

Pozdrawiam

tikotka
Maestro GPS

Wysłany: 2012-08-13, 09:25   

Problem występuje tylko na mapie? Co się dzieje jak np. oglądasz film? Czy jeśli od czasu do czasu klikasz w ekran, to nie wyłączy się?

Moplik
azymut

Wysłany: 2013-02-06, 16:52   Peiying PY-GPS6005 - problemy z dzialaniem/uruchomieniem

Serwus,
mam problem z ww. nawigacją. Uruchamiając GPS wyświetlacz nie działa, natomiast dotyk działa i w ten sposób zdołałem wybrać AutoMapę (słyszę powitanie uruchamianej aplikacji). Czerwona dioda ładowania świeci, próbowałem ładowarką sieciową, przez gniazdo zapalniczki oraz USB. Co może być przyczyną tego stanu?

Dzięki za pomoc!
Ostatnio zmieniony przez jacekp1313 Dzisiaj 14:10, w całości zmieniany 1 raz  

tikotka
Maestro GPS

Wysłany: 2013-02-06, 17:27   

Możliwości jest kilka. Uszkodzenie przetwornicy podświetlenia, bądź linijki LED, słaby kontakt taśmy wyświetlacza ze złączem, uszkodzony dotyk (wiele nawigacji odłącza zasilanie podświetlenia jeśli nie wykryje sprawnej warstwy dotykowej). Twierdzisz, że dotyk działa, ale czy na całej powierzchni?
Wreszcie sprawy soft'owe, ale w praktyce niemożliwe jest zmniejszenie podświetlenia z poziomu menu tak, by zgasło całkiem.

Odpowiedz do tematu