Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: jacekp1313
2014-10-05, 13:00
Problem z satelitami GPS
Autor Wiadomość
dav25
azymut

Wysłany: 2010-06-17, 08:49   Problem z satelitami GPS

Witam,
parę dni temu kupiłem w promocji w Auchan Akirę Pantera. Mam pytanie do użytkowników tego cuda czy też mają problemy z łapaniem zasięgu GPS. Czasami jest tak ze mogę jechac ponad 20 km ( bo na takiej trasie narazie go testowalem) i nie lapie sygnalu (ciagle pisze 0 satelit) a czasami po przejechaniu tej trasy i wylaczeniu i wlaczeniu lapie do paru sekund? Sprzet testowalem na wgranej nawigacji Navigo z Copernicus'a oraz na automapie 6.5. I tu i tu ten sam objaw. Port mam ustawiony na 7 a szybkosc na 4800. Najczesciej wlasnie bywa tak ze po dluzszym czasie wlaczenia na otwartej przestrzeni poprostu musze wylaczyc i wlaczyc i czasami zaskoczy a czasami nie. Bylem z tym w Auchan wyszlismy na zewn. i nie zlapala, wymienilismy na inna i ta tez nie chciala lapac dopiero trzecia zalapala. Wymenilismy sprzet wracam do domu i znowu ten sam objaw: szukam sygnalu. Jest jakis serwis do tego sprzetu na telefon ze strony athletic.com.pl nikt nie odbiera podobnie jak na telefon z instrukcji obslugi tego sprzetu. Jak wyglada sprawa z Waszymi Panterkami lapia za kazdym razem?

Wielkie dzieki za pomoc.

benio123 
azymut
benio123

Wysłany: 2010-06-24, 13:56   

Miałem to samo. Trzeba zresetować urządzenie poprzez zwarcie do masy nóżkę nr 9 z układu pamięci.

Teraz zasięg się polepszył na AM 6.5.0 i widzi mi znowu karty pamięci.
Usunie się też cała zawartość flash_storage.

Odpowiedz do tematu