Ogłoszenie 
Prosimy o zapoznanie się z nową wersją regulaminu forum (ver 003) oraz zasadami przetwarzania danych osobowych
Regulamin oraz zasady przetwarzania w dziale REGULAMIN

Poprzedni temat «» Następny temat
Spóźnione życzenia
Autor Wiadomość
zielony1704
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-16, 08:24   Spóźnione życzenia

"navigator"]:) ZAPOMINACIE O JOKERSIE-TO ON-"ZMOTYWOWAL" WSZYSTKICH DO DZIALANIA»

"joker_wks
witam wszystkich zainteresowanych wgraniem map europy do navia z biedronki posiadam kompletny program jak i mapy i jestem w stanie wgrac to do waszej navia koszt wykonania wgrania map i oprogramowania 50zl chetnych zapraszam.

p.s wgrywamy oprogramowanie i odblokowywujemy praktycznie każdą nawigacje posiadamy wszystkie rodzaje map"

zobaczymy jak sobie ludzie zainstaluiją miomap i jak uruchomią poprawnie gps oraz jak w razie gwarancji powrucą do poprzedniego stanu hehe tak więc od teraz moja oferta zostaje zmieniona nie 50zł ale 100 podziękujcie użytkownikowi kakalia .

--------------------------------

dobrze byłoby żebyś ten pościk gdzieś przeniósł....moze do działu handelek? czy ewentualnie do haydpark'u z odpowiednim tytułem nawiązującym do naszego małego konkursu no i z usmieszkiem odpowiednim rzecz jasna...

(to tylko propozycja "pamiętliwej osóbki" ;-) chociaż mam chęć na wycinanie bo dobrze byłoby ciut doświadczenia nabrać w tych zacnych "ciemnych sprawkach" 8-) )

>>>no i nie wiem co, dziękowac czy się dziwić.... pierwsze puszczone w eter słowa i nie odbiły się o scianę...cud??
( bosman maczałęś w tym palce..?.. )
Ostatnio zmieniony przez chris_m 2007-08-16, 10:21, w całości zmieniany 5 razy  

navigator
Administrator

Wysłany: 2007-08-16, 10:00   

Ja nie zapomniałem. Jestem pełen szczerych uczuć wobec w/w . A że udało się to samo zrobić za darmochę to Nasze Zwycięstwo. Nominacje miały formułę otwartą , dlaczego więc JA zapomniałem ?

OT.
Joker jak i kilka innych osób , które przewijają się przez forum prowadzi własną działalność gospodarczą i czy przez to nie mają mieć prawa wykorzystywania zgromadzonej tu wiedzy ? A może po cichu sami coś tu dobrego dorzucają ?

Kupił ktoś może już płytę z softem do Navi ? http://ale.gratka.pl/oglo...a_soft_dvd.html - to jest dopiero jazda/ Każdy sposób aby zdobyć kasę jest dobry. Gratuluję pomysłu. Ciekawe czy trafił się "jeleń" :)

fox2plus
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-16, 10:04   

pozostaje pytanie czy ta plyta nie narusza praw autorskich szegolnie tych progarmow nawigacyjnych co mi tu pachnie piractwem

rsms 
Navi Expert
Akira MM517

Wysłany: 2007-08-16, 10:53   

hmm.. pytanie żeczywiście pozostaje.. chociaż każdy zna na nie odpowiedź :-)
no ale myślę że na tym akurat forum, i nad tym pytaniem, no i odpowiedzią na nie... zdecydowanie lepiej się nie zastanawiać :-)

chris_m
guru
-od podpierania muru

Wysłany: 2007-08-16, 11:23   

rsms nie siej popłochu w duszach... zastanawiać się trzeba jak najbardziej... tylko na spokojnie coby butów przy tym nie pogubic.... no ja mam ze sznurówkami to mi tam luźno :-P
.... jednakże bosman powinien wziąć się za tę sprawę...przynajmniej na naszej niwie... jak "nic nie robi" co zostało usankcjonowane odgórnie to może na to rzucić jakieś chociaz blade światło...

... a hen wysoko hen satelitek
wcionz dla nas kronzy łoj straśliwa moc...

>takiej łoncki sukać ze świecką<
;-)

fox2plus
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-16, 11:32   

wiadomoo ze kazdy wie o co chodzi tylko ze inna sprawa jak robisz to w domu tylko dla wlasnego uzytku a inna gdzy robisz na tym pieniadze

navigator
Administrator

Wysłany: 2007-08-16, 12:04   

Piractwo to Piractwo i wszelkie tłumaczenia inne mają dla mnie coś z moralności Pani Dulskiej.
Nie ma dobrych i złych Janosików. Zbój to Zbój.
Dlatego zachęcam wszystkich do wysupłania ok 3.000,00 zł i zakupu wszystkich dostępnych na polskim rynku programów do nawigacji GPS. Należy także przewidzieć w budżecie na następny rok kilka stówek na wykupienie aktualizacji. Czy wtedy skończą się problemy z instalacją i obsługą programów ? Czy możecie liczyć na pełne i szybkie wsparcie ze strony producentów i sprzedawców oprogramowania. Polecam jeszcze przy okazji kontakt z Microsoftem celem uzyskania wyczerpujących i przystępnie podanych informacji odnośnie możliwości konfiguracyjnych Windowsa 5.0 CE. Oczywiście można także posłużyć się pomocą techniczną oferowaną przez markety : Biedronka, Real, MediaMarkr, Auchan i inne które wprowadziły na polski rynek nawigacje GPS tzw. z "niższej półki" Na pewno jest także pomoc i wsparcie na stronie importera - zapraszam. Jeżeli jednak z jakichś przyczyn nie udało się komuś znaleźć odpowiedzi na nurtujące go pytania szuka jej wśród ludzi do siebie podobnych. Przegląda fora. No i właśnie tutaj trafia do NAS. Bo My chcemy mu pomóc. Bo potem On nam pomoże.
Celem tego forum nie jest szerzenie i propagowanie piractwa. Nie jesteśmy dumni z tego ,że ktoś wykorzystując to forum czerpie zyski z własności intelektualnych innych nie mając zamiaru zapłacenia za nie. Dlatego na forum nie wolno zamieszczać programów nielicencjonowanych, które naruszają dobra innych.
Celem forum jest poszerzanie własnej wiedzy i pomoc innym w sprawnym zarządzaniu urządzeniami GPS. Zamieszczane linki do oprogramowania wskazują przykłady ogólnie dostępnych programów , które można pobrać i zainstalować oraz używać zgodnie z załączoną licencją. Dlatego przy okazji proszę w miarę możliwości o podawanie źródła skąd zaczerpnięto link do danego programu.

To, że samoloty spadają nie skutkuje zakazem latania. Szuka się rozwiązań aby latanie było bezpieczniejsze. To, że na forum może pojawić się pirat nie może skutkować uniemożliwieniem swobodnej wymiany myśli i pomysłów. Musimy tylko zdawać sobie sprawę z konsekwencji.

No to zrobiło nam sie offtopicowo.

fox2plus
[Usunięty]

Wysłany: 2007-08-16, 14:12   

niestety z tym supportem roznie bywa pare razy niestety sprawdzone :(

Odpowiedz do tematu